KARIERA W BOSTA BETON

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Bosta Beton jest krajowym liderem dostawy mas betonowych na rynku budowlanym. Jesteśmy wysoko specjalizowanym producentem betonu, który zapewnia swoim klientom wysokiej jakości produkty i sprzęt niezbędny do wykonywania elementów budowlanych z zastosowaniem mieszanki betonowej.

Bosta Beton należy do czołówki firm wiarygodnych dla swoich odbiorców i pracowników.

Sukces naszej firmy to profesjonalny zespół ludzi z pomysłami, odnoszący się z szacunkiem, zaufaniem i wspierający swoich kolegów i koleżanki w pracy.

Na tej stronie publikować będziemy nasze wartości, którymi się kierujemy w codziennej pracy i oczywiście ogłoszenia w których znajdziecie Państwo aktualne oferty pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy jako:

ELEKTRYK SIECIOWY

Miejsce pracy: Warszawa
(nr ref. ELE/WAW/12/2019)

Zakres obowiązków:

  1. Montaż i utrzymywanie w gotowości do pracy sieci elektroenergetycznych, maszyn i urządzeń
  2. Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji pod kątem elektrycznym zgodnie z ustalonym harmonogramem
  3. Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn
  4. Demontaż, załadunek i transport podzespołów
  5. Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn i urządzeń
  6. Raportowanie o dokonanych przeglądach, konserwacjach i naprawach
  7. Utrzymanie porządku na terenie miejsca pracy
  8. Obsługiwane urządzenia i maszyny to m.in.:
    • węzły betoniarskie
    • sprężarki powietrza
    • recykling
    • urządzenia grzewcze kruszywa

Wymagania:

  1. Wykształcenie kierunkowe elektryczne, przynajmniej zasadnicze zawodowe
  2. 3-5 lat praktyki w zawodzie elektryka
  3. Uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  4. Uprawnienia SEP do 1 kV
  5. Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
  6. Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  7. Skrupulatność
  8. Umiejętność pracy w zespole
  9. Prawo jazdy
  10. Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  1. Stabilną pracę w firmie o bardzo dobrej renomie
  2. Zatrudnienie na umowę o pracę
  3. Atrakcyjny system premiowy
  4. Możliwość rozwoju

Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim) na adres: hr@bostabeton.com.pl.
W temacie listu elektronicznego prosimy umieścić numer referencyjny. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z dn. 04.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez PPMB BOSTA BETON Sp. z .o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Ksawerów 30.

Jeśli wyśle Pani/Pan do nas CV, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PPMB BOSTA BETON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ksawerów 30, 02-656 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000033565, NIP 524-10-30-028, REGON 011312350.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. dla potrzeb obecnej rekrutacji, przez okres niezbędny do jej przeprowadzenia i będą przechowywane przez okres jednego roku od daty zakończenia procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żądanie usunięcia danych osobowych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje usunięcie Pani/Pana danych.

POMOCNIK TECHNOLOGA BETONU

Miejsce pracy: Białystok
(nr ref. PTB/BIA/11/2019)

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie obsługa budowy odcinka drogi krajowej S-61 w okolicach Raczek (powiat suwalski) oraz wytwórni betonu w Białymstoku:

  • Analiza wymagań klienta,
  • Ocena zgodności wyrobów,
  • Kontakty z klientami w zakresie technologii,
  • Tworzenie nowych receptur i optymalizacja istniejących,
  • Nadzorowanie zakładów i realizowanych budów na wyznaczonym terenie w zakresie technologii.

Idealny kandydat powinna spełniać następujące warunki:

  • Wykształcenie inżynierskie,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Sumienność,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność,
  • Gotowość do pracy na wyznaczonym terenie (woj. Podlaskie)
  • Prawo jazdy ka. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny system premiowy.

Potrzebujesz pomocy / Masz pytania ?