O firmie

Kim jesteśmy?

P.P.M.B Bosta Beton Sp. z o.o. jest obecnie liderem w produkcji betonu towarowego w Polsce z ponad 30-to letnim doświadczeniem.

Początki sięgają 1990 roku, kiedy to z małej, prywatnej firmy, dzięki konsekwentnym działaniom wprowadzającym nowoczesne technologie i metody zarządzania w ciągu zaledwie dwóch lat osiągnęliśmy pozycję dominującą na największym i zarazem najtrudniejszym rynku warszawskim.

Postępująca konsolidacja na światowym rynku producentów materiałów budowlanych spowodowała, iż w roku 1999 weszliśmy w skład irlandzkiego koncernu CRH zapewniając sobie dostęp do najlepszych surowców będących w posiadaniu holdingu: cementu z cementowni w Ożarowie i Rejowcu oraz kruszyw z ZPW Trzuskawica.

W 2002 roku rozpoczęliśmy procesy inwestycyjne na rynku ogólnopolskim. Powstała wytwórnia w Płocku, a następnie w Poznaniu.

W 2007 roku w ramach procesów konsolidacyjnych w grupie CRH przejęliśmy wytwórnie betonu towarowego w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Olsztynie, Łodzi, Rzeszowie i Lublinie. Nasza roczna produkcja betonu wynosi około 2 000 000 m3.

MAMY PONAD

0

LAT DOŚWIADCZEŃ W BRANŻY BETONOWEJ

WYTWARZAMY OKOŁO

0

METRÓW SZEŚCIENNYCH BETONU ROCZNIE

POSIADAMY

0

WYTWÓRNI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Nasze certyfikaty

Certyfikaty systemu jakości

Jako lider w produkcji betonu towarowego w Polsce dbamy o jakość oferowanych przez nas usług i produktów, wdrażając systemy jakości i uzyskując stosowne certyfikaty.

Certyfikat BostaBeton PN-EN ISO-50001:2012
Certyfikat BostaBeton PN-EN ISO-9001:2015 PN-EN ISO 14001:2015-09
Certyfikat BostaBeton IQNET IMS ISO 9001 ISO 140001
Certyfikat BostaBeton IQNET EMS ISO 50001

Biznes dobrze zarządzany

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Naszą Misją jest wspieranie polskiego budownictwa poprzez dostarczanie wyrobów najwyższej jakości spełniających również wymagania w zakresie ochrony środowiska, z jednoczesnym dążeniem do poprawy wyniku energetycznego.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie satysfakcji i zadowolenia Klientów, dostarczanymi produktami spełniającymi wszelkie standardy, równocześnie dbając o ochronę środowiska oraz zasady bezpieczeństwa pracy na terenie naszych zakładów.

Nasze cele:

  • Dostarczanie wyrobów, które spełniają wymagania Klientów,
  • Zrozumienie potrzeb i oczekiwań pozostałych stron zainteresowanych,
  • Przestrzeganie wymagań prawnych i innych w tym norm branżowych, do których spełniania nasza Firma jest zobowiązana,
  • Minimalizacja zanieczyszczania środowiska: powietrza, wody i gleby, minimalizacji ilości wytwarzanych odpadów i zużywanych zasobów,
  • Racjonalne zarządzanie zasobami naturalnymi oraz infrastrukturą i poprawą wyniku energetycznego,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz świadomości pracowników w zakresie jakości oferowanych wyrobów, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zarządzania energią,
  • Wdrażanie nowych technologii podnoszących efektywność produkcji, poprawiających oddziaływania na środowisko oraz wynik energetyczny,
  • Ciągle doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Zarząd Firmy deklaruje pełne zaangażowanie własne oraz wszystkich pracowników w zakresie utrzymywania oraz ciągłego doskonalenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania, zgodnie z wymaganiami norm: PN‑EN ISO 9001, PN‑EN ISO 14001, PN‑EN ISO 50001, PN‑EN 206, PN‑EN 998‑2.

Niniejsza Polityka została zakomunikowana wszystkim pracownikom firmy, naszym Kontrahentom i Podwykonawcom a także jest dostępna dla wszystkich stron zainteresowanych do pobrania z niniejszego linku.

Znamy się na betonie

Dlaczego warto nas wybrać?

Dysponujemy największą bazą mobilnych węzłów betoniarskich do budowy dróg, autostrad i mostów. W ciągu 2 tygodni jesteśmy w stanie zainstalować taki węzeł w dowolnym miejscu w Polsce.

Jakość naszego betonu zależy m.in. od jakości składników użytych do jego produkcji. Dlatego współpracujemy z liderami rynku zapewniając sobie dostęp do najlepszych surowców: cementu z cementowni w Ożarowie i Rejowcu oraz kruszyw z ZPW Trzuskawica. Dostarczane surowce posiadają udokumentowane parametry, które dodatkowo potwierdzamy badaniami zakładowych laboratoriów Bosta Beton.

Jesteśmy jednym z najdłużej działających i najbardziej doświadczonych producentów betonu w Polsce. W ciągu dwóch lat od powstania zdołaliśmy osiągnąć pozycję lidera. Nieustannie inwestujemy w rozwój technologiczny, posiadamy własne laboratorium badawcze będące ważnym elementem w procesie kontroli i zapewnienia wysokiej jakości naszych produktów.