O firmie

Kim jesteśmy?

P.P.M.B Bosta Beton Sp. z o.o. jest obecnie liderem w produkcji betonu towarowego w Polsce z ponad 27-mio letnim doświadczeniem.

Początki sięgają 1990 roku, kiedy to z małej, prywatnej firmy, dzięki konsekwentnym działaniom wprowadzającym nowoczesne technologie i metody zarządzania w ciągu zaledwie dwóch lat osiągnęliśmy pozycję dominującą na największym i zarazem najtrudniejszym rynku warszawskim.

Postępująca konsolidacja na światowym rynku producentów materiałów budowlanych spowodowała, iż w roku 1999 weszliśmy w skład irlandzkiego koncernu CRH zapewniając sobie dostęp do najlepszych surowców będących w posiadaniu holdingu: cementu z cementowni w Ożarowie i Rejowcu oraz kruszyw z ZPW Trzuskawica.

W 2002 roku rozpoczęliśmy procesy inwestycyjne na rynku ogólnopolskim. Powstała wytwórnia w Płocku, a następnie w Poznaniu.

W 2007 roku w ramach procesów konsolidacyjnych w grupie CRH przejęliśmy wytwórnie betonu towarowego w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Olsztynie, Łodzi, Rzeszowie i Lublinie. Nasza roczna produkcja betonu wynosi około 2 000 000 m3.

MAMY PONAD

0

LAT DOŚWIADCZEŃ W BRANŻY BETONOWEJ

WYTWARZAMY OKOŁO

0

METRÓW SZEŚCIENNYCH BETONU ROCZNIE

POSIADAMY

0

WYTWÓRNI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Nasze certyfikaty

Certyfikaty systemu jakości

Jako lider w produkcji betonu towarowego w Polsce dbamy o jakość oferowanych przez nas usług i produktów, wdrażając systemy jakości i uzyskując stosowne certyfikaty.

Biznes dobrze zarządzany

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Naszą Misją jest wspieranie polskiego budownictwa poprzez dostarczanie wyrobów najwyższej jakości spełniających również wymagania w zakresie ochrony środowiska, z jednoczesnym dążeniem do poprawy wyniku energetycznego.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie satysfakcji i zadowolenia Klientów, dostarczanymi produktami spełniającymi wszelkie standardy, równocześnie dbając o ochronę środowiska oraz zasady bezpieczeństwa pracy na terenie naszych zakładów.

Nasze cele:

  • Dostarczanie wyrobów, które spełniają wymagania Klientów,
  • Zrozumienie potrzeb i oczekiwań pozostałych stron zainteresowanych,
  • Przestrzeganie wymagań prawnych i innych w tym norm branżowych, do których spełniania nasza Firma jest zobowiązana,
  • Minimalizacja zanieczyszczania środowiska: powietrza, wody i gleby, minimalizacji ilości wytwarzanych odpadów i zużywanych zasobów,
  • Racjonalne zarządzanie zasobami naturalnymi oraz infrastrukturą i poprawą wyniku energetycznego,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz świadomości pracowników w zakresie jakości oferowanych wyrobów, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zarządzania energią,
  • Wdrażanie nowych technologii podnoszących efektywność produkcji, poprawiających oddziaływania na środowisko oraz wynik energetyczny,
  • Ciągle doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Zarząd Firmy deklaruje pełne zaangażowanie własne oraz wszystkich pracowników w zakresie utrzymywania oraz ciągłego doskonalenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania, zgodnie z wymaganiami norm: PN‑EN ISO 9001, PN‑EN ISO 14001, PN‑EN ISO 50001, PN‑EN 206, PN‑EN 998‑2.

Niniejsza Polityka została zakomunikowana wszystkim pracownikom firmy, naszym Kontrahentom i Podwykonawcom a także jest dostępna dla wszystkich stron zainteresowanych do pobrania z niniejszego linku.

Znamy się na betonie

Dlaczego warto nas wybrać?

Dysponujemy największą bazą mobilnych węzłów betoniarskich do budowy dróg, autostrad i mostów. W ciągu 2 tygodni jesteśmy w stanie zainstalować taki węzeł w dowolnym miejscu w Polsce.

Jakość naszego betonu zależy m.in. od jakości składników użytych do jego produkcji. Dlatego współpracujemy z liderami rynku zapewniając sobie dostęp do najlepszych surowców: cementu z cementowni w Ożarowie i Rejowcu oraz kruszyw z ZPW Trzuskawica. Dostarczane surowce posiadają udokumentowane parametry, które dodatkowo potwierdzamy badaniami zakładowych laboratoriów Bosta Beton.

Jesteśmy jednym z najdłużej działających i najbardziej doświadczonych producentów betonu w Polsce. W ciągu dwóch lat od powstania zdołaliśmy osiągnąć pozycję lidera. Nieustannie inwestujemy w rozwój technologiczny, posiadamy własne laboratorium badawcze będące ważnym elementem w procesie kontroli i zapewnienia wysokiej jakości naszych produktów.